Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goedenmorgen   
 
 
Marancha’s Dream
Rassen : Labrador Retriever

Marancha’s Dream verwacht half April een nest van Noë Sharon’s Hometown met De Beire Arlet Star. Marancha’s Dream verwacht half Mei een nest van FTW/Westmacott Heidi(Shiva) met FTCH Levenghyl Malusi(Arriba Meer info : https://www.facebook.com/marancha.s.dream/
Website

Rocket Star
Rassen : Labrador retrievers

Rocket Star Kara x FTCH Levenghyl Malusi
De pups worden verwacht rond 9 mei’18

 
 
 
 
 

WT-RTT - 23/05/2015

Classes: Beginners, Novice, Open (Anfänger, Fortgeschrittene und Offene Klasse)

meer informatie


Organisatie : Retriever Trainings Treff e.V

Keurmeesters : John Castle (GB) - Gaynor Gent (GB) - Craig Horwill (GB) - Herman Jeske (NL) - Malcolm Stringer (GB) - Lynn Stringer (GB) - Dirk Volders (B)



Open

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Adoring Leo of Mountain Forest GladeGRSchäfer Axel91/100
2Cate of Sinders Stream ValleyLRThum Karin90/100
2Duckflight BeesleyGRZvolsky Norma90/100
4Kay of the Charmed AngelLRmaerievoet gaston89/100
5Golden Worker Discovery DundeeGRJohn Petra88/100
6Cooper from golden lake of miraclesGRMeyer Ingrid87/100
7Garronpoint FittyLRHurenkamp Desiree86/100
7Lesser Burdock AirdrieLRRuwisch Sabine86/100
9Agile Kent of Mountain Forest GladeGRSvenka Jarka85/100
9Duckflight BenelliGRHoffs Cyra85/100
9Flying Kangaroo IghorGRDe Peuter Nils85/100
9Gleen Mhor's Nele (Ejby)GRBecker Gabi85/100
13Duckflight ChaffinchGREllerbrock Tanja84/100
14Jayjayjoy of Angels CourtLRSchokker Willem79/100
15Golden Worker Enthusiastic CorryGRHeidelauf Gabriele78/100
16Nimble Taiga my Melodie of Golden SpiritGRTreu Tanja77/100
17Insomina (Dougy)GRKuenen Peter76/100
19Dreamlike Easy Flying FjellGRBerger Brita74/100
21Die Bente vom alten TrappistenklosterLREhlen-Junge Birgit72/100
24Kroosthappers SaarLRMooij de Frits53/100
NCCollin from golden lake of miraclesGRSoons Petra76/100
NCDiego D'Aspe et D'OssauGRSkowronek Claudia73/100
NCWindworker's CuminoGRPrömpeler Brigitta63/100
NCMagnolia vom WarsingfehnLRNowak Anja60/100
NCDuals's Hope JewelLRvan Schaijk Anja50/100
NCGundog's Choice ChessGRMeeusen Marijke50/100
NCSilent Worker's BarneyLRServos Tanja29/100
NCStarcreek InfinityLRHerrmann Volker13/100

Novice

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Flatgold's Colour of the NightFRGrimm Anja93/100
2Duckflight Derrygown LinnGRTybussek Barbara92/100
2Etosha of Semmlers Black TreasueFRSemmler Sigrid92/100
4Renssor Gaelic Gold GradyGRHofmann Christina91/100
5Entijo's Brown TaniFRTheiner Elke89/100
6Rushhunter Alpina Atomic JonahGRLoosen Karin87/100
7Hawaii of Gina's HomeGRDeeken Ina86/100
8Delighted Hunter Active AylaLROhletz Ralf85/100
8Soinneanta FinneganGRSoons Petra85/100
8Silversnipe SkirlLRBoskma Douwe85/100
8Golden Worker Enthusiastic ZwaluGRHeuser Annette85/100
12Stonehunter Ice White HopeGRStolle Fabienne84/100
13Stonehunter Julie RoseGRBoettner Ute83/100
14Filurin TaxusFRSchaper Claudia82/100
14Golden Worker Enthusiastic RavenGRTheuerkauf Norbert82/100
14Alma vom ReckbergLRPetau Jeanette82/100
18LuChiGius Angel (Maya)GRManfred Neuburg81/100
19Thornproof KharooLRSchäfer Ulla80/100
19Willing´s Boarbusters Gerry SamuelLRStratmann Jörg80/100
19Windworker's CapersGRLambertz Diana80/100
22Zealous Worker AgentLRBehrens Jörg79/100
23Davina of enchanted gardenGRDr. Nendel Gabriele77/100
24i-Bolle von den Rheurdter KuhlenLRKönig Ingrid76/100
24TQ Houston TailorGRElfers Gabi76/100
26Windworker's CaltropGREsser Sarah75/100
26Elinor of Semmlers Black TreasureFRGereke Anne75/100
30Carrera from golden lake of miraclesGRMaaß Sarah71/100
31Windworker's CatnipGRObermann Franziska70/100
35Work and more Excellent EykoLRGottlieb Kurt Robert64/100
NCRivercross A Twist in the TaleGRBosse Heiko73/100
NCAJ`s AndraGRLoos Susanne69/100
NCSpeed´n Style Bond, James BondLRBuisman Andrea66/100
NCEmily of Semmlers Black TreasureFRKrug Gabi63/100
NCSpirit of Chippewa AchmikCBRSchwoll-Brinkhoff Barbara61/100
NCCool Calen Golden from the pileGRSchewe Barbara60/100
NCHitam van het BevershofFRCornelis Werner59/100
NCBrad Pete vom ReckbergLRSchippschak Sabrina53/100
NCRenssor Eclipse of my Heart BansheeGRRossner Christiane51/100
NCCricket´s BellisGRmundt gabriele50/100
NCWoodfinch JetfireGRScherer Christina47/100
NCGolden Worker Fast and Furious BrooklynGRSeidel Sabine18/100

Beginners

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Tewbell's Carbon JeanFRHeisel Ellen97/100
2Ciao Morle of Mountain Forest GladeLRSengl Monika96/100
2Delighted Hunter Cheerful MilouLRDeckers Gesa96/100
4Gala of enchanted gardenGRSabrina Hartmann95/100
4Windworker's Dartford GRJäger Sandra95/100
6Tewbell's Carbon JaneFRTeßmer Ulrich93/100
7Speed´n Style BoydLRRomeike Dietmar92/100
8Honey-Moon aus Aquis-GranaGRLutterbach Annelie91/100
9Absolut Alpha von der KaninhütteLRHeddaeus Frank90/100
10Duckflight Eye on JackdawGRBüchting Claudia89/100
10Nura vom Keien FennLRGrünewald Susanne89/100
10Delighted Hunter Active AaronLRHassel Judith89/100
13Absolut Amazing Piper von der KaninhütteLRMeurer Kirsten88/100
13Eaven vom Kleinen Hülser BergLRSobotta Susanne88/100
13Duckflight Eye on GadwallGRHeuer Anja88/100
15Golden Worker Enthusiastic DelcoGRNabakowski Susanne87/100
15Hummer of the Spring CottageLRBos Elly87/100
15Think Twice Ginger Tam's Bella CoolaGRDe Matteis Ileana87/100
18Enala vom Kleinen Hülser BergLRMichels Anja86/100
18Chester little Dragon from Fire FighterLRGudauski Gillian86/100
20Celtic Falco a Summoner's TaleGRSchürmann Heike85/100
21Dual's Hope LizzyLRvan Schaijk Will84/100
22Alex vom DunkelschlagLRHülsemann Walter83/100
22Believe her Soul's a NanaimoNSDTRZiegenhagen Yvonne83/100
24Paging Lucy of Graceful DelightGRPeper Ulrike82/100
25Big Ben vom ReckbergLRBlock Bettina79/100
26Funnyline Fieldquest KimcoteGRScholten Geert76/100
NCGleen Mhor's PageGRHarmsen Birgit76/100
NCPaartal Pioneer's IvyFRScherbeck Petra 75/100
NCWindworker's DevonGREsser Sarah72/100
NCLochiness Ernst BlofeldLRAchelpöhler Bärbel72/100
NCNette´s Golden Tal Flashlight FinneganGRWerminghaus Heidi70/100
NCChelsea vom SchmiehetalLRGosch Joachim67/100
NCAnnelie vom Forsthaus am MärkerwaldLRSturm Michaela65/100
NCEden's Black Diamond Enya FRHarder Janina und Klaus61/100
NCSpirit of Passion Cybele (Sam)LRSchuermanns Hans57/100
NCCamcor ChuckLRMaier Stefan54/100
NCStonehunter's LunaGRVogel Klaus51/100
NCDark Devotion Wood WizardFRKooyers Theo30/100

 

Euregio Gundogs