Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goedenmorgen   
 
 
Copperlake
Rassen : Golden Retriever

Wij verwachten een nestje pups van Gundog’s Choice Chess en Ighor Flying Kangaroo.
Chess is gedekt op 24 en 25 januari, pups worden verwacht einde maart 2018.
email: info@copperlake.be
Website

Graceful Attitude
Rassen : Labrador Retriever

Danestone Ebonstone(volle zus van Danestone Tweed Int FT CH) is gedekt in Engeland door FTCH Artistryn Ulrich Gele en zwarte pups verwacht rond 1 april Reserveren kan 0476/264842

 
 
 
 
 


Stonehunter Dartmore Connor

Hond :Stonehunter Dartmore Connor
Voorjager :Schloesser Eveline
Geboortedatum :17-05-2003
Ras :Golden Retriever
Geslacht :Reu
Stamboom nr. :DRC-G 0318950
Tatoe :
Chip :276098101465670
Vader :Baveybuilt Bacchus
Moeder :Forrest Cottage Atomic
Fokker :Monika Kniel
Werkboekje :
HD :
Gundogs' ID :5830



DatumWedstrijdPlaatsResultaatCategorieKlasse
26/03/2011WT-Oteppes687/100WTOpen
10/04/2010WT-Lubbeek670/100WTOpen (Offene)
13/03/2010WT-Oteppes191/100WTOpen (Offene)
11/07/2009WT-Thorembais269/100WTOpen (Offene)
11/04/2009WT-Lubbeek278/100WTOpen (Offene)
21/03/2009WT-Oteppes287/100WTOpen (Offene)
24/01/2009FT-St.Fontaine-NCFT
20/12/2008FT-Gembloux-GFT
8/11/2008FT-Meensel-Kiezegem-GFT
26/10/2008FT-Chaumont-Gistoux3ZGFT
9/10/2008FT-Tielt-Winge-NCFT
12-13/07/2008WT-Thüringer1074/100WTOpen (Offene)
12/05/2008WT-Beauraing_(BFRC)877/100WTOpen (Offene)
03/05/2008WT-ZichemNC76/100WTOpen (Offene)
06/04/2008WT-Beauraing_(RTCB)193/100WTOpen (Offene)
15-16/03/2008WT-Taubertal_Cup1485/100WTOpen (Offene)
27/01/2008FT-St.Fontaine-ZGFT
02/12/2007FT-Bousval2UFT
11/11/2007FT-Bad-Kreuzach0FT
27-28/10/2007WT-Tanz1110/120WTOpen (Offene)
22/09/2007WT-Luene_Cup_2007392/100WTOpen (Offene)
01-02/09/2007WT-Ab_in_den_Norden488/100WTOpen (Offene)
19/08/2007WT-Finale_(Merksplas)568/80WTOpen (Offene)
28-29/07/2007WT-Am_Ewigen_Eis194/100WTOpen (Offene)
7/07/2007WT-Erfurt580/100WTOpen (Offene)
30/06-01/07/2007WT-Miles&More695/120WTOpen (Offene)
23/06/2007WT-Beerse391/100WTOpen
3/06/2007WT-Ruhr483/100WTOffeneKlasse
28/05/2007WT-Beauraing.184/100WTOpen
19/05/2007WT-ZichemNC77/100WTOpen
12/05/2007WT-RTT388/100WTOpen
28-29/05-2007WT-German-Cup8463/540WTOffene klasse
21/04/2007WT-As484/100WTOpen
14/04/2007WT-Berg_und_Tal599/120WTOffene Klasse
17-18/03/2007WT-Taubertal_Cup1113/120WTOffene
10/03/2007WT-Oteppes283/100WTOpen
28-29/10/2006WT-Finale_Lauda3173/200WTOpenklasse
30/09/2006 - 01/10/2006WT-WorkandMore189/100WTOffene
02-03/09/2006WT-Ruhr573/100WTOffene
12/08/2006WT-Finale_(Zichem)650/80WTOpen
22-23/07/2006IWT_Schloss_Moyland9161/200WTOpen
24-25/06/2006WT-BeerseNC69/100WTOpen
18/06/2006WT-MerksplasNC56/100WTOpen
5/06/2006WT-Beauraing281/100WTOpen
20/05/2006WT-LeuzeNC61/80WTOpen
29-30/04/2006WT-German-Cup36138/160WTOpen
08/04/2006WT-Kannenbäckerland281/100WTOffene
18-19/03/2006WT-Heinz-Gail782/100WTOffene
5-6/11/2005WT-Weser_Ems_(Finals_Germany_2005)795/120WTFortgeschrittene
15-16/10/2005WT-Rothaarsteig1111/120WTFortgeschrittene
8/10/2005WT-Westerwald_Cup193/100WTFortgeschrittenenklasse
2/10/2005WT-WorkandMore2140/160WTFortgeschrittenenklasse
24/09/2005WT-Ruhr664/80WTFortgeschrittenenklasse
3/09/2005WT-Finale_(Anzegem)834/60WTNovice
6-7/08/2005WT-Wächtersbach1082/100WTFortgeschrittenenklasse
30-31/07/2005WT-Oerlinghausen1V1WTNovice
9/07/2005WT-RTT1679/100WTNovice
25-26/06/2005WT-Beerse390/100WTNovice
28/05/2005WT-Hulshout490/100WTNovice
14/05/2005WT-As683/100WTNovice
7/05/2005WT-Beckum1084/100WTFortgeschrittene
16/04/2005WT-Lubbeek1289/100WTInitiatie
5/03/2005WT-Oteppes187/100WTInitiatie
13 - 14/11/2004WT-Ruhr3110/120WTAnfänger Klasse
9/10/2004WT-Westewald_Cup5107/120WTAnfänger
02 - 03/10/2004WT-Miles&More10108/120WTAnfänger
07 -08/08/2004WT-LCD1381/100WTSchnupper
19/06/2004WT-Hulshout_(Team WT)NC78/100WTInitiatie



Berichten:


 

Euregio Gundogs